January 09, 2012

Pomocyyy !

Może Wy mi pomożecie, bo mam dylemat odnośnie nowego telefonu ! Dostane w prezencie Smartfona. http://www.nokaut.pl/telefony/smartfon-htc-wildfire-s.html#ProductDetailedInfo i teraz zastanawiam się czy zostać przy nim czy sprzedać i kupić sobie Iphona ? Może macie jakieś ważne i ciekawe opinie na temat tych telefonów ? :>  Serdecznie proszę Was o pomoc C:


4 comments:

Karolina said...

Iphone serio, żaden inny telefon dotykowy nie jest taki dobry jak iphone! Inne firmy próbują dorównać Apple, ale na razie żadnej to nie wychodzi. Po za tym na iphona są takie piękne skiny!

AnnSzwedo said...

chyba znowu kupie sobie iphona, bo to jednak sprawdzony telefon, poza tym jeszcze jak go posiadałam miałam w nim dosłownie wszystko (masę muzyki, zdjęć i filmów, tonę notatek, wierszy, miliony sms'ów, ciągły dostęp do sieci itd.) Masz rację mega są te skiny na iphona ! <3 C:

Adrian G said...

Ja się znam na telefonach i powiem tyle iPhone fajna zabawka ale szczerze się za nią sporo przepłaca. Nie zgodzę się również że inne telefony nie dorównują, ba nawet sporo przeganiają bo mają lepsze wyświetlacze, procesory itp. motywy na androida też można znaleźć i do sieci idealny. Pełno wymiarowe strony oraz obsługa flash już nie wspomnę o bezpośrednim uploadzie zdjęć po przez połączenie z kontami google :)

Różena Grey said...

bardziej stylowy Iphone - for sure :P